KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12871308
nr 1287 1308
Dieter Kunz
(f. 1942), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 37x50,5cm
Dieter Kunz, svensk konstnär född 1942.
måndag 11 november 2019
kl 18:46:42